Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !

Welcome to FAN FICTION world!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Ce parere ai despre anime-ul asta?

In jos 

1.Il ador
100%
 100% [ 7 ]
2.Nu imi place
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 7

AutorMesaj
Elie.
Administrator
Administrator

Sex Sex : feminin Mesaje Mesaje : 2139

MesajSubiect: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Mier Apr 11, 2012 2:48 pm

Mie imi place :D
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com
Gorlan
Administrator
Administrator

Sex Sex : masculin Mesaje Mesaje : 666

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Joi Apr 12, 2012 2:07 pm

Il ador :oo:
Sus In jos
Co.
Membrii
Membrii

Mesaje Mesaje : 87

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Dum Apr 15, 2012 5:40 pm

Ce parere ai despre anime-ul asta?Il ador.
Sus In jos
celeron23
Membrii
Membrii

Sex Sex : feminin Tigru
Mesaje Mesaje : 7
Varsta Varsta : 20
Localizare Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Vin Apr 20, 2012 11:43 am

L-am iubit si il iubesc .....

Poate o sa apara si un OVA ceva acolo ca mai mergea sa mai continue putin ....

Ultima editare efectuata de catre celeron23 in Vin Apr 20, 2012 11:46 am, editata de 1 ori (Motiv : :P am gresit....cateva litere)
Sus In jos
Elie.
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Vin Apr 20, 2012 11:51 am

Da , nu era chiar sfarsit..si ova au facut Bento nu stiu cum dar e cu mancare..nu are legatura cu povestea.
Sus In jos
celeron23
Membrii
Membrii

Mesaje Mesaje : 7
Localizare Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Vin Apr 20, 2012 11:58 am

Este un serial acum a aparut recent se numeste Ben-To dar nu are legatura cu Toradora chiar deloc ....dar e si el super!

Sus In jos
Elie.
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Vin Apr 20, 2012 12:28 pm

Nu spun de serialul ala , ci de ova-ul de la Toradora! care nu are legatura cu povestea : Toradora!: Bentou no Gokui
Sus In jos
Dee.
Membrii
Membrii

Mesaje Mesaje : 514

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Mar Iul 24, 2012 7:20 pm

Toradora este anime-ul meu preferat ! A fost așa frumos și emoționant. Îmi pare rău că s-a terminat, aș face orice pentru un nou sezon.
Întalnirea dintre Ryuuji și Taiga a fost adorabilă. Fiind mică nu și-a dat seama de ce s-a lovit. Și era așa confuză după. =))
Drăgălășenia de Taiga e atât de mică și totuși așa de puternică. E o scumpă și atât de drăguță. Din prima secundă m-am regăsit în ea. Avem comportamente apropiate. Amândouă suntem foarte dezordonate și epice=)). Ea și Riuuji fac un cuplu atât de frumos. Toate scenele cu cei doi au fost memorabile. Erau așa amuzanți împreună și se completează reciproc. Riuuji e assdffgh o.o. Eu dacă eram în locul ei mă îndrăgosteam din prima de el. E atât de cute. Cel mai mult mi-a plăcut atunci când s-a îmbrăcat în urs și a făcut-o pe Taiga să zămbească :3. A fost mereu lângă ea și nu a lăsat-o singură. Vreau și eu un tip așa. Sărutul dintre cei doi a fost wow. Cred că e unul din cele mai bune săruturi din anime-uri.
Să nu uit de Inko - Chan care e un papagal nebun =)). Mereu mă făcea să zămbesc papagalul ăla.
Toate momentele au fost frumoase, amuzante și perfecte. Mi-a plăcut atunci când ei erau pe punctul să își te iubesc și sună telefonul =)). Sau atunci când țipa Taiga că Riuuji e al ei. Uh, a fost o scenă atât de emoționantă și se vedea cât îl iubește.
Anime-ul m-a învățat multe lecții adevărate. Prima ar fii că aparențele înșeală. Cine nu i-a cunoscut niciodată pe Taiga ți Riuuji îi consideră răi, reci și nu sunt deloc așa.
Apoi am mai învățat că mereu ne îndrăgostim de persoana greșită când dragostea adevărată e în fața noastră. E adevărat, deși nu știu cum Riuuji o plăcea mai mult pe Minori o.o. Eu dacă eram în locul lui aș fi făcut orice să fiu cu scumpetea aia mică.
Ami e o scorpie falsă, nu o suport -.-. Ce mă enerva.
Finalul a fost dezamăgitor. De ce trebuiau să stea ei despărțiți un an ? Și oricum, nu cred că după ce nu vezi o persoana un an de zile te comporți așa. Nu a fost real și după imediat s-a terminat anime-ul. Prea repede și brusc.

Ps: Ați văzut că Starbuck cu South-Bucks =))) ? Epic.

You are born and then you die, but in between you can do anything you want. It's society that creates rules for us, but you can break out of that.
Sus In jos
http://silverrbeatles.tumblr.com/
Elie.
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   Mar Iul 24, 2012 7:31 pm

Deci , cand am citit comentariul tau mi-am adus aminte de tot anime-ul si ai dreptate , am iubit sfarsitul , cand au fugit amandoi si au vrut sa se casatoreasca , sau cu bazinul cand o ajutase sa nu mai fie plata , cand se dadea Amy la el , oh doamne :X E superb anime-ul , e pe prima pagina la top anime-uri vizionate in lume , cum sa nu? Din prima mi-a placut expresia fetei lui :

Oricum il recomand >:)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ce parere ai despre anime-ul asta?   

Sus In jos

Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre baietii care se pricep sa coase,la goblen,tricotat ,etc?
» Apartamentele la mansarda???
» Despre anii de studentie/liceu si importanta lor pentru viitor
» Despre catei.
» Despre masinile de tricotat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Fiction :: .::Anime::. :: ~Anime-urile noastre~ :: Toradora!-
Mergi direct la:  
Certificat Web