Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !

Welcome to FAN FICTION world!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

What about Us?!

In jos 
AutorMesaj
Skilly
Moderator
Moderator

Sex Sex : feminin Pisica
Mesaje Mesaje : 1087
Varsta Varsta : 19
Localizare Localizare : Zalau/Salaj

MesajSubiect: What about Us?!   Vin Iul 27, 2012 6:48 pm

Mintea mea malefica a conceput un topic in care o sa spunem in fiecare zi, ce tampenii am facut.

Eu ca de obicei, m-am trezit pe la 8 si ceva, ca mi-a spunat alarma de la telefon -am uitat sa o dezactivez- si m-am uitat pe pereti pana am dat de un paianjen imens si nu am mai putut sa dorm, apoi pe la 9 si ceva am aprins PC, am stat vreo 10 minute, apoi l-am inchis, dupa am mancat si m-am certat cu maicamea ca nu vroiam sa merg sa-i cumpar nenorocitul de ulei -.-, pana la urma nu am avut de ales si tot am mers, dupa, am lucrat aproape toata ziua la urmatoarea tema a blogului meu pe leptop apoi m-am mutat pe PC iarasi, am mai dat un Tweet pe Twitter si dupa, am ajuns in prezent, adica acum, plictisindu-ma de moarte o.o
Borrrringgg.

"Some people believe in God, I believe in Music, some people pray I just turn on the radio"

Sus In jos
http://www.oglinda-sparta.blogspot.com
Dee.
Membrii
Membrii

Sex Sex : feminin Tigru
Mesaje Mesaje : 514
Varsta Varsta : 20

MesajSubiect: Re: What about Us?!   Sam Iul 28, 2012 11:31 am

Păi nu prea am făcut cine știe ce. M-a trezit mama la ora nouă să-mi zică că pleacă. De parcă nu-mi dădeam seama când mă trezeam :|. Am vrut să mănânc niște cereale cu lapte, dar am renunțat la idee când am văzut că numai e lapte. M-a pus în pat și am căutat ceva bun la televizor. Am dat pe Cartoon și era porcăria aia de Invincibilii. Așa că am mutat pe Minimax și m-am uitat la o chestie cu ponei o.o. De ce nu e nimica bun la tv dimineața ? După am închis tv-ul și am deschis radio-ul la rock fm. În sfârșit muzică bună și am început să desenz niște cranii. Care arătau ca niște mere cu ochi o.o.
După ce m-am plictisit mai bine de o oră, am deschis laptop-ul și am intrat pe tumblr, forum și messenger. Nimic interesant ca deobicei. Am intrat pe vplay și m-am uitat la CSI și Adventure Time. :-??.
Și cam asta am făcut până acum. Nimic interesant :-??.

You are born and then you die, but in between you can do anything you want. It's society that creates rules for us, but you can break out of that.
Sus In jos
http://silverrbeatles.tumblr.com/
Electra :3
Yuri/yaoi fan
Yuri/yaoi fan

Sex Sex : feminin Sobolan
Mesaje Mesaje : 225
Varsta Varsta : 21
Localizare Localizare : Potatoes World.

MesajSubiect: Re: What about Us?!   Sam Sept 08, 2012 9:25 pm

eu azi mi-am facut unghiile la o prietena apoi am avut o pofta nebuna de tooooooort <3. si de pepene mai exact :)).
Si pana la urma am primit.

Let me join you! I don't care what you people say.. I'm not Satan's son...
I'm no relation to that filthy beast!! My only father.. is the old man!
[b]
Sus In jos
Elie.
Administrator
Administrator

Sex Sex : feminin Mesaje Mesaje : 2139

MesajSubiect: Re: What about Us?!   Sam Sept 08, 2012 9:49 pm

Ehm...m-am trezit pe la 1 jumate parca , au venit parintii de la cumparaturi si apoi au venit niste rude pe la mine ...nimic important :)
Sus In jos
http://animeplace-fic.boardlog.com
Electra :3
Yuri/yaoi fan
Yuri/yaoi fan

Sex Sex : feminin Sobolan
Mesaje Mesaje : 225
Varsta Varsta : 21
Localizare Localizare : Potatoes World.

MesajSubiect: Re: What about Us?!   Mier Sept 26, 2012 8:11 pm

A inceput scoala X_x
DEci azi am plecat de la ora de mate ca eram prea bolnava am scris mult la romana si la engleza am avut tema facuta perfecta singura. Partyyyy! =)))).
M-a laudat si profu' de antreprenoriala.

Let me join you! I don't care what you people say.. I'm not Satan's son...
I'm no relation to that filthy beast!! My only father.. is the old man!
[b]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: What about Us?!   

Sus In jos

What about Us?!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Fiction :: ♫ Diverse ♫ :: Timp Liber-
Mergi direct la:  
Certificat Web