Anime Fiction
Inregistrati-va pe forumul nostru !
Pentru a avea acces la toate categoriile si de a vedea toate continuturile sunteti rugat sa accesati un cont sau sa va creeati unul, aceasta operatie avand un timp estimat la maxim 2 minute !

Welcome to FAN FICTION world!

AcasaPortalInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Problemă pe forum o.o

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Skilly
Moderator
Moderator

Sex Sex : feminin Pisica
Mesaje Mesaje : 1087
Varsta Varsta : 18
Localizare Localizare : Zalau/Salaj

MesajSubiect: Problemă pe forum o.o   Dum Dec 09, 2012 10:04 am

De ceva timp îmi tot apare un avertisment enervant de fiecare dată când intru într-un topic şi vreau să scriu ceva.
Anunţul spune aşa:

Pericol: avertizare de programe malware!
Google Chrome a blocat accesul la această pagină pe animeplace-fic.boardlog.com.
În această pagină, a fost inserat conţinut de la www.dvd-bluray-reviews.com, un distribuitor cunoscut de programe malware. Dacă accesaţi acum pagina, este foarte probabil să vă infectaţi computerul cu programe malware.
Programele malware sunt aplicaţii software rău intenţionate, utilizate pentru activităţi precum furtul identităţii, pierderi financiare şi ştergerea definitivă a fişierelor. Aflați mai multe

Cum pot să-l scot sau să-l fac să nu mai apară, deja m-am săturat să tot dau 'ignoră avertismentul' sau 'continuă pe propriul risc' :|

"Some people believe in God, I believe in Music, some people pray I just turn on the radio"

Sus In jos
http://www.oglinda-sparta.blogspot.com

Problemă pe forum o.o
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Apartamentele la mansarda???
» Detergent de rufe natural
» RULADA APERITIV
» Ne bem cafeaua impreuna! - 21
» Ce metoda contraceptiva folositi?